O nas

Misją Evomed Terapia jest skuteczne usprawnianie, przywracanie komfortu życia, a nawet stuprocentowej sprawności wszystkim, którzy tego potrzebują: osobom chorym, po wypadkach, kontuzjach czy urazach. Zajmujemy się zarówno zawodowymi sportowcami, jak i amatorami, młodzieżą czy seniorami.

Pragniemy, by rehabilitacja nie była postrzegana jako seria zabiegów lub ćwiczeń, lecz jako proces dochodzenia do całkowitego zdrowia. Chcemy, by nasi pacjenci byli po prostu zdrowi i sprawni.

Na rynku szczecińskim istniejemy już kilkanaście lat. Pierwsza placówka (NZOZ Terapia) powstała w 1999 roku. W tym czasie zamknięto wiele ośrodków rehabilitacyjnych – postanowiliśmy zapewnić mieszkańcom regionu dostęp do opieki z zakresu fizjoterapii na wysokim poziomie. Obecnie, jako członek Grupy Evomed prowadzimy cztery placówki:

W Szczecinie:

  • Evomed Terapia przy ul. Stanisława Dubois 27
  • Evomed Terapia przy ul. Teofila Starzyńskiego 2

W Pyrzycach:

  • Evomed Terapia przy ul. Kwiatowej 2
 

Naszym pacjentom oferujemy kompleksowe podejście do rehabilitacji. Zespół specjalistów Evomed Terapia złożony jest z doświadczonych fachowców. Dysponujemy również nowoczesnym sprzętem z zakresu diagnostyki laboratoryjnej, radiologicznej i ultrasonograficznej.

Nie zatrzymujemy naszej wiedzy tylko dla siebie – od lat dzielimy się nią z innymi, prowadząc szkolenia dla fizjoterapeutów.

 

Certyfikaty